Вам коли-небудь було достатньо ваших улюблених парфумів? Звичайно, ми завжди хочемо спробувати щось нове. Але як ви дізнаєтеся, які духи підходять саме вам? Завжди купувати таку дорогу пляшку теж не зовсім зручно для гаманця. Але тепер ми знайшли ідеальне рішення.

Ідеальний аромат
Всі жінки вже знають, що завжди важко відразу знайти потрібний аромат. Сьогодні вибір такий великий, що ми навряд чи знаємо, з чого почати. І часто парфуми коштують занадто дорого, щоб просто купити два або три флакона, а потім насправді не задовольнитися обраним ароматом. Parfumado тепер придумав щось для цього! За приємну ціну Ви можете пробувати новий аромат щомісяця.

Parfumado пропонує вам підписку на парфумерію
Parfumado-це платформа для пошуку парфумерії. Звичайно, парфуми-це набагато більше, ніж просто приємний запах. Це також часто викликає у багатьох багато чудових спогадів та емоцій. Ось чому брат і сестра Мартейн і Пол ван Рой побачили можливість створити платформу для відкриття парфумерії. Тому що як ви можете вибрати свої улюблені аромати онлайн, які також підходять для мінливих випадків і сезонів? Parfumado унікальний в Європі своєю концепцією.

Але як саме це працює? Parfumado-це Підписка, за якою ви можете відкривати нові парфуми щомісяця. За 14,95 євро на місяць Ви отримуєте додому вибраний вами парфум щомісяця. Ви можете вибрати з більш ніж 550 відомих і нішевих брендів з великими іменами, такими як Hermes, Versace, Montale, Paco Robanne. Вони також пропонують достатньо різних нішевих брендів, щоб відкрити для себе. Ви також можете призупинити або припинити підписку в будь-який зручний для Вас час, якщо на той момент у вас вже є достатньо парфумів і ви хочете спочатку їх створити.