Можливо, ви помітили, що за останні кілька днів ви втрачаєте більше волосся, ніж зазвичай. Про це нема про що турбуватися! Восени ми більше страждаємо від випадіння волосся. Ми пояснимо вам, як це відбувається.

Випадання волосся восени
Зараз осінь, в цю пору року у вас на голові випадають не тільки листя з дерева, але і волосся! О, ні! Під час розчісування на вашій щітці залишається ще більше волосків, і ви можете продовжувати скручувати цю одну куртку. Все це дуже дратує, але насправді турбуватися нема про що. У році є два особливих періоду, коли наше волосся випадає більше, осінь – один з них. Жовтень в цей період є піком (низькою точкою, ви будете мати на увазі) випадіння волосся. Але чому це так?

Захист від сонця
Причина цього досить проста. Ваше волосся проходить 3 різні фази: фазу росту, фазу спокою та фазу випадання. Протягом усього року 90% усіх волосся на голові перебувають у фазі росту і близько 10% – у фазі випадіння, але це не стосується кожного сезону. Влітку ваші локони ростуть набагато швидше, ніж в інші сезони, і випадає менше волосся. Це пов’язано з сонячною погодою. Більше волосся створюється для того, щоб мати можливість добре захищати нашу шкіру голови від яскравого сонця.

Коли настає осінь, цей захист більше не потрібен, і багато з цих волосків переходять безпосередньо у фазу випадання. Зазвичай ви втрачаєте в середньому від 50 до 100 волосся на день, восени це число може потроїтися! Ух ти!

Що ви можете з цим зробити
Незважаючи на те, що ви не можете повністю запобігти додатковому випаданню волосся восени, у нас є ряд порад, щоб зберегти ваше купе якомога повнішим! Переконайтеся, що ви харчуєтеся здоровою їжею і у вашому раціоні достатньо варіацій. Пийте багато води і переконайтеся, що ваше волосся не надто сильно контактує з теплом. Будьте ласкаві до свого волосся і в цей період відмовтеся від сушіння феном, завивки або укладання. Що завжди сприяє росту вашого волосся-це сироватки або живильні маски для волосся.

І ви знаєте, що насправді є байкою: перестаньте розчісувати волосся. Це абсолютно не має сенсу і не запобігає випаданню волосся. Волоски вже розпущені, і тому вони залишаються на вашій щітці. Чим більше ви дізнаєтеся!