О, ні! Нові прищі і знову в тій же зоні! Позбудься його, поки у тебе не з’явився ще один шрам. Але про що саме говорить зона, в якій розташовані ваші прищі? Ми детально пояснюємо, чому у вас можуть з’явитися прищі в певній зоні!

Прорив
Ваш лоб, повний маленьких червоних горбків, дві великі білі головки поруч з вашим носом і купа впертих прищів на ваших щоках: як вони туди потрапляють? Це може бути пов’язано з чим завгодно. Гормони, алергія або зневоднення. Ми розуміємо, що ви хочете позбутися від прищів, але місце, де з’являються прищі, потребує іншого лікування. Читайте далі, щоб дізнатися, які зони ви розпізнаєте і що ви можете зробити, щоб зменшити прищі.

Зона 1 і 3
Прищі на лобі можуть бути викликані жирністю вашого волосся, наприклад, воском або іншими продуктами. Ви насправді не використовуєте засоби для догляду за волоссям? Тоді ви, ймовірно, недостатньо добре очищаєте шкіру або їсте занадто багато продуктів, що містять жир. Також може бути, що ви п’єте занадто мало води. Зона вашого чола розглядається як зона вашого сечового міхура і вашого травлення. Якщо ви їсте багато жирної їжі, ви можете побачити це на лобі.

Зона 2
Прищі між очима є досить болючим місцем для появи прищів. На щастя, ви дійсно можете щось з цим зробити. Припиніть їсти пізно ввечері, на деякий час припиніть вживати алкоголь і намагайтеся уникати жирної їжі. Це місце вказує на вашу печінку.

Зона 4 і 10
У вас є прищі навколо вух? Тоді це може бути пов’язано з залишковими залишками шампуню. Інша причина виявлена у ваших нирках. Наприклад, якщо ви п’єте багато кави або вина, ваші нирки повинні переробляти велику кількість кофеїну та алкоголю, що може призвести до появи прищів біля вух. Щоб уникнути цього, ви можете спробувати пити більше води та чаю.

Зона 5 і 9
Прищі на щоках вказують на ваші легені та ротові порожнини, тому люди, які курять, більше страждають від цього. Ви також можете отримати прищі на щоках, використовуючи синтетичну косметику з засмічуючими інгредієнтами. Чи користуєтеся ви дешевшими брендами косметики? Потім переконайтеся, що ви дуже добре очищаєте шкіру вранці та ввечері.

Зони 6 і 8
Чи є у вас ячмінні зерна, мішечки, темні кола або зморшки? Тоді це часто означає Одне: пийте більше води! Крім того,” прохолодні ” продукти, такі як огірок і диня, також допомагають. Зрештою, вам дійсно потрібно висипатися, щоб вирішити цю проблему. Набряклість і потемніння в очах у деяких є спадковими, але тільки посилюються, коли ви недостатньо спите або п’єте.

Зона 7
Пустули на носі надзвичайно болючі. Спробуйте видавити один. Сльози відразу ж навертаються тобі на очі. Це місце має відношення до вашого серця, артеріального тиску та (нестачі) вітаміну В.намагайтеся їсти якомога менше гострих страв, уникайте м’яса, якщо це можливо, і частіше виходьте на свіжому повітрі На природі. Замініть шкідливі жири корисними, наприклад, їжте більше авокадо, горіхів і риби. Також зверніть трохи уваги на споживання солі! Все, що впливає на ваш кров’яний тиск.

Зони 11 і 13
Прищі навколо рота і підборіддя викликані вашими гормонами. Як ми знаємо, протизаплідні таблетки впливають на наші гормони, і таблетка (або будь-яка інша таблетка) може допомогти Вам у цій зоні. Коли на лінії щелепи з’являються гнійники, це часто пов’язано зі стресом і напругою. Для вас важливо час від часу трохи відпочивати, висипатися і правильно харчуватися.

Зона 12
Прищі на середині підборіддя пов’язані з вашим животом. Намагайтеся їсти тільки натуральні продукти і пити достатньо води. Щоб трохи підбадьорити свій шлунок, важливо вживати достатню кількість клітковини і заспокоїти свій шлунок. Останнє ви можете зробити за допомогою трав’яних чаїв.