Макіяж дозволяє замаскувати свої “недосконалості”. Ваша шкіра буде виглядати більш гладкою, ніж є насправді. На жаль, це також може виглядати неприродно, але TikTok придумав рішення цієї проблеми. Вам знадобляться дві речі: піноутворювач для молока і косметика.

Тік-ток
Це звучить божевільно, і це насправді так. Використовуйте для макіяжу молочну піну. Але коли ми прокручуємо TikTok, ви натрапляєте на десятки дивних порад щодо краси. Незважаючи на це, вони протестовані іншими користувачами TikTok, і наступний хак краси справді працює.

Виконайте наступні дії
Цей б’юті-хак призначений для більш природного нанесення Вашого тонального крему. Для цього, звичайно, ви можете змішати свій тональний крем з невеликою кількістю денного крему, але, згідно з TikTok, нам краще змішати наш тональний крем з невеликою кількістю води. На цьому справа не закінчується, тому що після першого кроку ви повинні добре спінити молоко за допомогою спінювача. Якщо це добре, у вас є збита суміш, яка дає більш легкий і природний ефект на вашій шкірі.

Пам’ятати
Перш ніж спробувати хак краси, ми хочемо зазначити, що це може виявитися великою рутиною. Макіяж може залишити стійкі плями на одязі, який ви хотіли б зберегти красивим. Тому не забудьте надіти темний або старий одяг, перш ніж починати спінювати тональний крем. Ще один важливий момент-це бактерії. Коли ви додаєте воду до Продуктів, ви збільшуєте ймовірність появи бактерій. І всі ми знаємо, що відбувається, коли ваше обличчя контактує з бактеріями: жирний жирний прищ. Тому використовуйте дистильовану воду та стерилізований піноутворювач молока. Удачі! 😉