Це схоже на чаклунство, всі ті засоби, за допомогою яких можна зробити волосся більш сильними. Довгий час існувала тенденція до використання рисової води. Від цього ваше волосся стане пишніше і довше. Тепер TikTokkers знайшли ще кращий спосіб зробити ваше волосся сильнішим. Вони використовують розмарин!

Користь рисової води
Рецепт рисової води був повністю готовий у 2021 році. Як ви це робите? Дуже просто! Ви використовуєте воду, в якій варився рис. Після використання цього методу кілька разів ваше волосся буде рости швидше і, можливо, важливіше, це зробить ваше волосся міцним! По-перше, вам потрібно переконатися, що ваше волосся чисте. Спочатку переконайтеся, що ви добре його вимолили і дали йому висохнути. Налийте рисову воду в пульверизатор і розпиліть її по всьому волоссю. Переконайтеся, що ви особливо добре розпилюєте його на шкіру голови. Як тільки все ваше волосся намокне, дайте йому трохи попрацювати, зібравши волосся в пучок. Після 5 хвилин очікування настав час промити волосся під душем. Що виходить? Ваше волосся вже супер м’яке!

Розмарин ще краще
TikTokkers знайшли новий спосіб зробити ваше волосся ще сильнішим. Вони використовують розмарин. Користувачі стверджують, що це працює дуже добре, навіть краще, ніж рисова вода. Ви повинні спробувати це! Якщо ваше волосся потребує посилення, або якщо у вас трохи тонше волосся, вам обов’язково варто спробувати це. Як і у випадку з рисовою водою, спочатку необхідно прокип’ятити розмарин. Налийте воду в розпилювач і розподіліть її по волоссю. Залиште на 5 хвилин, а потім вимийте волосся шампунем. Тепер вам цікаво? Перегляньте кілька відео TikTok з рецептом нижче.