Якщо ви витрачаєте час і зусилля на те, щоб красиво укласти волосся, немає нічого кращого, ніж те, щоб ваша зачіска залишалася в модельному вигляді весь день (або довше). Але часто є щось, через що пряме волосся стає пухнастим та / або кучерявим, або кучеряві пасма провисають. Аргх! Як зробити так, щоб Ваше волосся залишалося таким, як вам подобається, весь день? Потім швидко читайте далі і дізнайтеся, з якими кінчиками ваше волосся залишається в моді.

Волосся в моделі
Захистіть волосся від зовнішніх впливів і переконайтеся, що воно залишається у формі якомога довше, щоб вам не довелося доглядати за ним. Але як ви це робите? Перш за все, важливо перевірити прогноз погоди. Якщо вони прогнозують дощ на цілий день, немає сенсу робити ваше волосся красивим, якщо ви не будете всередині цілий день. Зрештою, соромно прикривати волосся шапкою або шарфом, тому що тоді до чого ви докладаєте всіх зусиль? Крім того, висока вологість згубна для волосся. Дотримуючись наступних порад, ваша зачіска переживе звичайні дні!

1. Шампунь
По-перше, він чудово підходить для випрямлення або завивки волосся, якщо ви не мили його цілий день, а по-друге, він чудово підходить для початку роботи з чистим волоссям. Що б ви не вибрали, переконайтеся, що ви миєте волосся правильним шампунем. Це означає, що об’ємний шампунь найкраще підходить, якщо ви хочете надати волоссю великий об’єм, і що шампунь, який забезпечує більш прохолодне волосся, менш підходить, якщо ви хочете зробити локони. Існує відповідний шампунь для кожної зачіски і (майже) для кожного типу волосся, тому відвідайте аптеку або загляньте в свою шафу і виберіть хороші продукти.

2. Судновий Кондиціонер
Відмова від використання кондиціонера допомагає, особливо якщо ви хочете завити волосся. Кондиціонер обтяжує волосся, і це погано поєднується з локонами. Ми завжди застосовуємо цей наконечник, якщо плануємо використовувати плойку. І ми можемо сказати вам, що ваші локони тримаються протягом декількох днів, це дійсно працює! У вас сухе волосся або ви не можете сказати” привіт ” кондиціонеру? Потім візьміть легкий Кондиціонер замість інтенсивної маски, наприклад. “Чим світліше, тим краще” – це правило, яке застосовується до локонів.

3. Без сироватки або масла
Дійсно, не наносьте сироватку або олію на волосся перед початком укладання. Чому? Сироватка та олія роблять волосся гладкими, а іноді навіть важчими, тоді як текстуроване волосся відчуває себе добре. Ви отримуєте цю текстуру, коли наносите її на волосся. Коли ви починаєте з випрямляча, сироватка може допомогти, але для локонів і обсягу вона не підходить для укладання. Дивіться заголовок “силікон” в кінці статті про те, як ви можете це зробити.

4. Мус
Порада перукаря-нанесіть мус на вологе волосся перед сушінням феном. Мус надає текстуру і утримує, що необхідно для підтримки форми волосся. Недоліком мусу є те, що він містить багато алкоголю і, таким чином, сушить ваше волосся, але, з іншого боку, існують різні “сильні сторони”, які можуть зробити вашу зачіску більш привабливою. Висушіть волосся феном і, можливо, щіткою, щоб зробити круті пасма. Це буде гарною основою для решти вашої зачіски.

5. Хороші інструменти
Хороша пара щипців-це половина битви, так само, як пензлики для макіяжу допомагають наносити макіяж якомога красивіше. Тому, якщо ви використовуєте гарячі щипці, розумно інвестувати в хороший бренд. Якщо, звичайно, ваше волосся не легко моделювати. Тоді плоскогубці за 7 євро також чудово підійдуть.

6. Гаряча підставка
Поставити щипці для волосся на найгарячішу температуру може бути страшно, але особливо якщо у вас густе та / або важке в обробці волосся, це рекомендується. Залиште плойку на одному і тому ж місці не на 20 секунд, а максимум на вісім-десять секунд. Це дійсно допомагає зробити так, щоб ваш локон краще сидів. Ти поправляєш волосся? Потім повільно проведіть по волоссю плавними рухами. І пам’ятайте: чим рідше вам доведеться перебирати волосся, тим краще. Тому встановіть температуру трохи, але трохи вище. Люди з тоншим волоссям повинні бути обережними з нагріванням Вашого інструменту.

7. Силікон
Продукт, що містить силікон, допомагає вашому волоссю залишатися у формі. Силікон створює шар (бар’єр) навколо волосся, тому зовнішні впливи з меншою ймовірністю зіпсують вашу зачіску. Це робиться після того, як ви закінчите укладати волосся, а не тоді, коли вам ще належить почати.

8. Лак для волосся
Нарешті: лак для волосся. Більшість дівчат знають, що ви використовуєте лак для волосся, щоб все виправити, так само, як це робить пудра для обличчя. Хитрість полягає в тому, щоб розпорошити лак для волосся на щітку або гребінець і злегка провести ним по волоссю. Таким чином, кожен волосок покривається невеликою кількістю лаку. Менше означає Більше, тому що якщо ви нанесете на волосся занадто багато лаку для волосся, ви досягнете протилежного ефекту, і ваше волосся знову стане важчим.