Кому не подобаються красиві завитки у волоссі? Принаймні ми це робимо. Але ми можемо собі уявити, що вам не хочеться кожен раз хапатися за плойку. Крім того, у кого взагалі є час на це щоранку? Тому ми ділимося 5 способами, якими ви можете завити волосся без використання плойки.

1. Коси і випрямляч для волосся
Перший спосіб залишається класичним. Заплетення волосся в косу-один з найпростіших способів отримати завиток у волоссі. У вас є два варіанти: 1. лягайте спати зі злегка вологим (заплетеним) волоссям або 2. вранці заплетіть волосся в косу і проведіть по ній кілька разів гарячим випрямлячем для волосся. Обидва способи дозволять локону триматися весь день. Ви можете заплести одну велику косу посередині, але ви також можете розділити волосся на дві коси. Вам подобаються тугі завитки? Потім заплетіть всі маленькі косички. Чим більше кісок ви заплетете, тим щільніше буде завиток.

2. Папільйотка
Папільйотки ідеально підходять для дівчат, які тільки починають освоювати завивку волосся без нагріву. Це проста техніка, і ви можете легко спати з папілотками. Дуже корисно, якщо у вас мало часу вранці! А саме, вам просто потрібно вийняти папільйотки і розчесати волосся. Перш за все, розчешіть волосся так, щоб у вас більше не було ковтунів. Після цього підніміть верхню половину волосся, тому що ви починаєте з нижнього шару.

Кожен раз беріть пучок шириною в пару сантиметрів (в залежності від товщини волосся) і скручуйте пучок від кінчика до кореня в папільйотку. Згортаючи папільйотку, ви тримаєте її за обидва кінці. Опинившись біля основи волосся, закріпіть папільйотку, загнувши кінці один до одного. Також з папільйотками, чим більше папільоток, тим менше завиток. Ви віддаєте перевагу удар по волоссю? Потім закрутіть великі пасма волосся навколо сосків.

3. Ролик
Бігуді-ще один такий класичний спосіб завити волосся. В даний час ви можете зробити це незліченною кількістю способів. У вас є ролики, які зігрівають вас, але також є і просто холодні ролики або самоклеючі ролики… все, що Вам подобається використовувати! Теплі Бігуді ідеально підходять для раннього ранку, так як тепло дозволить локону швидше закріпитися в волоссі. Ви віддаєте перевагу спати з бігудями у волоссі? Потім вибирайте холодні ролики, які ви закріплюєте затискачами, або ще краще: вибирайте самоклеючі ролики. Почніть з пасма на маківці (посередині) і накрутіть її проти годинникової стрілки у напрямку до лінії росту волосся. Те, як ви будете обертати інші ролики, – справа смаку. Одному подобається, коли локони розпускаються, а іншому подобається, коли локони падають на обличчя. Знову ж таки, чим більше Бігуді ви використовуєте, тим більше локонів у вас виходить. Будь ласка, зверніть увагу, що великі ролики забезпечують тільки обсяг.

4. Стрічка для волосся
Нарешті, метод стрічки для волосся. Ти що, тупиця, коли справа стосується її? Тоді це точно для вас. Є кілька різних гумок для волосся, які можна використовувати для локонів без нагрівання. Наприклад, у вас є атласна стрічка для волосся, в якій ви завиваєте волосся навколо стрічки і закріплюєте їх атласними гумками. Але для тих, кому не хочеться витрачати на це гроші, ви можете досягти того ж ефекту за допомогою ремінця вашого халата. Знову використовуйте Гумки для волосся, щоб зафіксувати волосся. Нарешті, ви можете обмотати голову еластичною стрічкою для волосся. Потім ви берете пучок збоку від голови і обмотуєте його навколо ремінця. Повторюйте це, поки розпущене волосся не зникне. Спробуйте, який метод найкраще підходить для вас! Нам цікаво.