Це теж завжди одне і те ж: саме тоді, коли у вас є важлива зустріч або, можливо, побачення, у вас на обличчі з’являється такий товстий прищ. Фу. Ви впізнаєте себе в цьому і хочете скоріше видалити свої гнійники? Це 8 найкращих способів позбутися від пустул – якомога швидше.

1. Не стискайте
Перш ніж ми розповімо вам про те, як позбутися від ваших пустул, давайте спочатку розберемося, що не можна. Або, насправді, не треба. зрозуміло, що ми хочемо позбутися наших пустул якомога швидше. Як тільки з’являється жовта крапка, ми негайно скористаємося можливістю видавити цей прищ і видалити його таким чином, але це працює в зворотному напрямку. Ви можете залишити на ньому шрами, занадто сильно стискаючи прищ. Крім того, видавлювання прища може призвести до потрапляння бруду з-під нігтів у рану, викликаючи ще одне запалення. Швидше за все, з’явиться ще один прищ, і ми цього не чекаємо, правда?

2. Кубик льоду
Використання кубика льоду-це швидке рішення. Ви можете обернути кубик льоду чистою (!) серветкою і притиснути його до прища. Незабаром ви побачите, що почервоніння зникає, а прищ стає менш густим. Запалення і набряк повільно спадають.

3. Морська сіль
Відомо, що сіль вбиває бактерії. Щоб дати прищу висохнути і видалити його, змішайте дві столові ложки води зі столовою ложкою морської солі. Змішайте це в склянці або невеликій ємності і нанесіть на прищ ватним тампоном. Залиште його на ніч, і ви, ймовірно, побачите результати наступного дня.

4. Мед
Мед діє по-іншому, але також, безумовно, може допомогти у видаленні пустул. Засіб бореться з бактеріями і забезпечує зволоження вашої шкіри. Нанесіть трохи меду на прищ і залиште його мінімум на годину. Ви також можете залишити це на всю ніч для кращих результатів. Закінчивши, не забудьте промити його водою.

5. Блістерні пластирі
Це може здатися дуже божевільним, але плями з пухирями дійсно можуть допомогти у видаленні пустул. Вирізавши один у формі вашого прища перед сном (дуже маленький), приклеївши його до прища і залишивши на ніч, ви помітите, що гній з прища знаходиться в пластирі на наступний день і майже зник!