Звичайно, це повністю залежить від вас, чи хочете ви депілювати себе знизу чи ні. Не забувайте про це! Але якщо ви хотіли б зробити депіляцію внизу живота (або частково), ми перерахували для вас 6 кращих способів депіляції внизу живота.

Способи спуститися під
У тому, що жінки депілюють свої вульви, взагалі немає нічого нового. У Стародавньому Єгипті жінки депілювали свої вульви медом і маслом. Жінки найвищого класу могли б це зробити. Зараз жінки депілюють свою інтимну зону, тому що вважають це гігієнічним і приємним. Це надає відчуття свіжості і доглянутості. Ви можете стежити за волоссям на лобку і в зоні бікіні багатьма різними способами або навіть повністю видалити їх. Це 6 найкращих способів!

1. Поголитися
Ви можете поголити свою інтимну зону бритвою. Цей метод видалення волосся є найвідомішим. Ви можете поголити все або залишити тире (або іншу форму). За допомогою бритви ви можете добре пройтися між ніг, щоб видалити там небажане волосся. Завжди стежте за тим, щоб Ваша бритва була гострою. Регулярно замінюйте бритву, щоб уникнути роздратування. Якщо Ваша бритва затупилася і не дуже добре ковзає по волоссю, значить, прийшов час купити нову бритву. Ви можете отримати шишки біля вульви, якщо голитися занадто тупою бритвою. Однією з переваг гоління є те, що ви завжди можете це зробити і що воно (як правило) безболісне. Крім того, бритвені леза коштують відносно невеликих грошей. Недоліки гоління полягають у тому, що ваше волосся швидко відростає, відростає сильніше, ніж раніше, і ви можете отримати врослі волосся. Після гоління промийте область лобка прохолодною водою, щоб уникнути подразнення. Це закриває пори.

2. Воскова епіляція та воскова депіляція
Ви хочете отримати плавний результат протягом більш тривалого часу? Тоді воскова епіляція-хороший варіант для вас. Під час епіляції воском ви витягуєте все волосся (включаючи волосяний фолікул) зі шкіри. Вашому волоссю потрібно від 3 до 6 тижнів, щоб відрости знову. Існують спеціальні воскові бари або салони краси, де ви можете зробити воскову епіляцію лобкової області. Повний Бразильський віск коштує близько 40,00 євро, але кожен салон краси стягує різну ціну. Ви також можете використовувати віск лише для лінії бікіні, але, звичайно, ви також можете зробити воском “все”. Для дівчат, які наважаться, ми рекомендуємо попрацювати зі смоляними смужками самостійно. Ви можете придбати його в аптеці, що в кінцевому підсумку заощадить ваші гроші. Підготуйтеся гарненько. Потріть лобкову область перед депіляцією. Робіть це, наприклад, у ванні або під душем. Тепла вода пом’якшує шкіру і полегшує видалення волосся (гоління, воскову епіляцію).

3. Шугарінг
Цей метод видалення волосся є відносно новим. Як випливає з назви, віск виготовляється на основі цукру. У різних салонах ви можете зробити депіляцію інтимної зони за допомогою шугаринга. Цю пасту на основі цукру легко приготувати в домашніх умовах. Для цього вам знадобляться такі інгредієнти: цукор, сіль і лимони. Ви нагріваєте цей засіб і наносите його (після того, як він охолоне) на ту частину тіла, яку ви хочете депілювати. Потім покладіть на нього бавовняну тканину або смужку, притисніть її і одним швидким рухом зніміть смужку. Ви можете зберігати цукрову пасту дуже довго. Ти пролила цукрову пасту? Без проблем. Оскільки він містить цукор, таким чином ви змиваєте його зі свого тіла. Розлитий липкий віск важче видалити з вашого тіла.