Тепер, коли погода стає трохи холоднішою, ми знову масово витягуємо наші светри та шарфи з шафи. Але насправді дуже шкода, що ми носимо так мало спідниць і суконь в зимові місяці. На щастя, зараз для цього є рішення, адже з цими вірусними легінсами TikTok panty ви більше не будете відчувати холод. І він зараз якраз за вигідною ціною продається в Kruidvat!

Колготки легінси від Kruidvat
Якщо Ви переглядали TikTok протягом останніх кількох тижнів, ви, мабуть, бачили популярні колготки-легінси. Насправді це просто дуже товсті колготки з флісом всередині, які зберігають тепло навіть у холодні зимові місяці. Підкладка тілесного кольору створює враження, що на вас просто тонкі колготки. Отже, ідеально підходить для жінок, які люблять носити спідниці та сукні, але не хочуть мати холодні ноги взимку.

В магазині
На жаль, ці колготки-легінси від Kruidvat не можна замовити в Інтернеті. У брошурі аптеки сказано, що ви можете купити колготки тільки в магазині. Він доступний у розмірах від S / M до L / XL. І не тільки це, тому що це також сильно знецінено. Замість 21,80 Євро колготки-легінси в Kruidvat коштують всього 9,99 Євро. Так що торгуйтеся!