Блискітки, кристали, металік і блискітки – ніщо не є занадто божевільним для цього диско-шикарного тренда. Ми часто сприймаємо блиск і гламур як щось святкове,але чому б не вийти на вулицю в ефектному вбранні і вдень? Саме тому ми представляємо тренд диско-шик.

Походження
Цією тенденцією диско-шику ми зобов’язані головним чином відродженню стилю 70-х років. В цей час тренд на денну дискотеку вже починав формуватися, і ікони стилю носили святкові костюми для денної дискотеки. Під час Тижня моди ми побачили, як модні дівчата поєднують свою любов до 70-х років з новою оцінкою блиску та гламуру. Результат? Сліпучий наряд, який, за їхніми словами, також підходить для будніх днів.

Максималістська мода
Минулого року ми змогли переконатися, що мода на максималізм дійсно повертається. Можливо, Вам цікаво, звідки це раптом взялося, але пояснення має цілком логічний сенс! У період, коли нам доводилося сидіти в приміщенні, ми в основному носили зручний і мінімалістичний одяг. Тепер ми знову можемо вийти на вулицю, і нам дуже хочеться красиво одягнутися. Ми вдячні за маленькі повсякденні заняття, за якими нам доводилося сумувати протягом довгого часу. Щоб відсвяткувати, ми щодня влаштовуємо вечірку, і що може бути краще, ніж вбрання в стилі диско-шик?

Костюм
Останнім часом ми бачимо все більше і більше впливових людей у диско-подібних нарядах. Тижні моди також доводять, що блискітки, кольоровий метал і блискучі паєтки вже неможливо уявити без світу моди. Щоб допомогти Вам у власному вбранні в стилі диско-шик, ми вибрали для вас найкращі образи.

Порада від нас: для балансу у вашому образі ви можете поєднувати металік і блиск зі спокійними кольорами, такими як білий або чорний. Світлі кольори також добре поєднуються з блиском і гламуром. Ще однією перевагою є те, що ви також можете використовувати ці предмети для дискотеки на майбутні свята. Що за вечірка!