Недавні покази мод доводять, що кольорові колготки-це не по-дитячому, а, навпаки, в тренді! Оскільки сезон колготок розпочався, ми покажемо вам, як розгойдувати кольорові колготки!

Кольорові колготки
Колготки для вас усіх кольорів, від світло-бежевого до чорного, але в 2022 році ми живемо під девізом: Будь власною веселкою. У сірі осінні дні ми самі вносимо трохи більше кольорів у тенденцію кольорових колготок. Ці ефектні колготки трохи складніше укладати, і вони можуть не скрізь підходити, але саме тут ми приходимо вам на допомогу!

Колір
Ми починаємо з простого і вибираємо однотонні колготки. Спочатку спробуйте визначити колір колготок, а потім побудуйте наряд навколо колготок. Для кольорових колготок дуже добре підійде, якщо колір колготок відповідає вашому топу або светру. Він також може добре підійти для Застосування колірних блоків у вашому образі. Зіставте кольору, які знаходяться навпроти один одного в колірному колі (додаткові кольори). Ці кольори роблять один одного ще більш яскравими!

Друк
Окрім однотонних колготок, ми також любимо принти, які ідеально вписуються в тенденцію цієї осені: овер-топ. На думку сміливих любителів моди, ви повністю в тренді з колготками з кумедними принтами, які за визначенням складно стилізувати. Важливе правило для колготок з принтом – повернути кольори в наряд і поєднувати більш прості речі. Наприклад, колготки з принтом пантери не потребують верху зебри, якщо ви розумієте, що ми маємо на увазі.

Глем
Нарешті, ми дуже задоволені цією останньою тенденцією: блискучі колготки повернулися з дороги і стали суперфункціональними. Наприклад, вони призначені для повсякденного використання, але також є забавою для майбутніх свят. Блискучі колготки виводять будь-який наряд на новий рівень більш витонченим способом, ніж яскраві колготки з принтом. цей варіант частіше зустрічається в сріблястих, сірих, золотих або пастельних відтінках.