Лось яар доминерен вершилленде клярен вир хет модебилд. Зо заген, ми відкриваємо яар клейрен, також аппельтьєс груен і фушія розе ворбідж комен. Ом хелемаал в тренді, вертеллен, ми стежимо за модою до 2023 року. Ен тіп ван де Слуер: він недооцінює це клейріджське слово!

Модеклюрен
Місяць моди, серпень і вересень, – це officieel voorbij. Дні тижня моди в хеббен-гроте-моді, всі тренди, всі рекомендації Яара Тентоунгестельда. Зо хеббен, ми спостерігаємо за модними тенденціями в 2023 році, чекаємо, коли ми повернемося до матеріалу, деталей і силуету. Ен нью-яар бренгт, ехтер оок нью-модеклейрен, зустрів зіх Мі. Хог, подивися на баланс, опусти мене! Ні, ми теж на подіумах, які проходитимуть у 2023 році, і в мега-вролійському яру! Я латен, я зиен велке кляйрен, я в тренді, я в бовенале, я дезе кляйрен, кунт стийлен.

Вуурруд
Бідж Вершилленд колекціонує моделі від van grote, Valentino, Prada, Acne, Hermes і Gucci, “вуурруд” де бовентун. Лаатсте тійд зіен, ми оперуємо ТикТоком, щоб я міг померти, харен руд вервен, маар у 2023 році, я буду дезе клер Нієт аллен у хаарі, маар ук у касті. Ваннир Джидж бинненкомт зустрів мене в вурроде, зал, онгетвейфельд, андахт стелен. Це мотика в червоному вбранні kunt combineren.