Знову настають холодні дні, так що нашого кожуха або зимового пальто іноді буває недостатньо. Пора знову дістати свій м’який шарф з шафи, але, на жаль, шарфи дуже швидко стають менш м’якими. Як уберегти Ваш улюблений шарф від пуху або таблеток? Ну, з наступними порадами!

1. Миття
Щоб запобігти потраплянню ворсу на ваш шарф, в першу чергу важливо слідувати інструкціям з прання. У нас часто є рутина, коли справа доходить до прання нашого одягу. Все по тій же програмі і просто вимийте. Для інших предметів одягу, можливо, чудовий варіант, але не для вашого шарфа. Для шарфів часто застосовується наступне: чим повільніші рухи і чим коротший цикл прання, тим менше ваш шарф буде пошкоджений. Ручне прання – ще кращий варіант, але це вимагає більше зусиль.

2. Кілька елементів
Якщо ви хочете випрати шарф, краще випрати його разом з іншими крихкими / м’якими предметами. Коли ви пратимете шарф у тому ж пранні, що і джинси, це може призвести до ще більшого зносу та пошкодження, так що він розпушиться або розплющиться. Крім того, уникайте переповненої пральної машини. Через невеликий простір тканини труться одна об одну, що знову може призвести до утворення ворсинок або таблеток від вашого шарфа.

3. Васпак
Іноді ми не можемо змиритися з тим фактом, що нам доводиться розкручувати віск побільше. З іншого боку, також соромно включати прання лише для одного шарфа. Одяг, особливо чутливу до таблеткам, можна прати в спеціальному мішку для прання. Миючи шарф у мішку для білизни, ви запобігаєте непотрібному тертю шарфа Об інші предмети одягу.

4. Повітряне сушіння
В сушарці багато тертя. Ви вже здогадалися: сушарка не ідеальна для одягу, чутливого до ворсу, як ваш шарф. Щоб уникнути утворення ворсу, краще дати шарфу висохнути на повітрі. Це займе трохи більше часу, але ваш шарф довше залишатиметься красивим. У ситуації, коли ви завжди хочете кинути одяг у сушарку, Ви також можете скористатися спеціальним мішком для білизни.

5. Морозильна камера
Ця порада звучить божевільно, але це справді так. Якщо покласти вовняний шарф на ніч в морозилку, на ньому залишиться менше пуху. Покладіть шарф у пакет, що закривається, і поставте його в морозилку на ніч. Це тимчасово зменшить ймовірність появи ворсу або таблеток. Тож це не постійне рішення, але, безумовно, допомагає чомусь. Крім того, ваше волосся стає менш статичним через ваш шарф!

6. Викрадач ворсу
Профілактика краще, ніж лікування, але з часом ви вже не зможете запобігти утворенню пуху або таблеток. Шарфи-це просто посуд, і після використання вони потроху пошкоджуються. На даний момент ворсинка – ваш найкращий друг, а також один з найефективніших способів видалення таблеток. Ворсинка-це спеціальний пристрій, винайдений для видалення ворсу з вашого одягу. Ви можете порівняти це з бритвою, яка збриває всі ворсинки. Злодій ворсу також називають депілятором або машинкою для стрижки ворсу. Великі таблетки залишилися позаду? Тоді ви завжди можете відрізати їх манікюрними ножицями.