Чи хотіли б ви бути в центрі клубу, коли виходите на вулицю, і щоб вся увага була зосереджена на вас? Тоді це плаття для вас! Дівчина купила синє плаття і під час прогулянки виявила, що воно дає світло!

Світиться плаття
Ви перебуваєте в місті і купуєте гарне синє плаття, щоб вийти з ним ввечері. Потім ви приходите в клуб і виявляєте, що ваше плаття випромінює світло! Що?! Так, це сталося з цією дівчиною. Ця американська леді увійшла в клуб і миттєво опинилася в центрі уваги. Її сукня загорілася, і вона зняла це на відео. Через освітлення в клубі сукня набула яскравого сріблястого кольору. Як це круто!

Притягнутий за вуха
Якщо ви любите виділятися, ми розуміємо, що Ви теж хочете цю сукню! У коментарях підписники швидко вирушили на пошуки сукні, і не минуло багато часу, перш ніж ми дізналися, де її замовити. Сукня від бренду Farfetch також доступна в Нідерландах. На жаль, вам доведеться викласти за це пристойну суму. А саме, світиться плаття коштує 830 Євро,-

Однак, схоже, є багато людей, які сумніваються, чи справді дівчина носить ту саму сукню, що і у другій частині відео. Існує кілька варіацій цієї сукні, тому, можливо, просто синя версія цієї сукні не відображає світло. Але не дозволяйте цьому відволікати вас від веселощів, тому що є також сріблястий варіант, який дає sówieso світло в темряві!