Крокодил. Думки дуже розділилися і змінюються щороку. Але зараз, схоже, крокси стають справжнім модним трендом. Під час паризького Тижня Моди їх часто помічають, і все більше людей збираються носити гумове взуття. Ось чому ми пропонуємо вам 4 причини, чому ви повинні придбати крокси вдома.

1. Комфорт
Мабуть, найважливіший аспект взуття: комфорт. Крокодили просто чертовски хороші. Таким чином, взуття спочатку також продавалася як практична і зручна. Саме з цієї причини взуття також отримала стільки критики з боку світу моди, тому що мода – це не комфорт, але зараз це повністю змінилося. Під час Тижня моди в Парижі кілька впливових людей розгулювали з парою кроксів на ногах. Навіть моделі Кендалл Дженнер та Белла Хадід були помічені з парою біля ніг.

2. Достатній вибір
Crocs випустила нові черевики, і всі вони вже у продажу. У вас також є версії для платформ, різні кольори, принти та багато інших варіантів. Для кожного знайдеться модель. У вас є так багато різних типів взуття, навіть версія з приємним теплим шаром плюшевої тканини з внутрішньої сторони. Ідеально підходить для зими!

3. Легко
Ці туфлі дуже легко надягати. Не зав’язуйте шнурки і не надягайте все взуття цілком. Дуже швидко перед покупками або коли ви вигулюєте собаку. Crocs стріляє у вас, і ви готові піти! А оскільки вони повертаються у світ моди, ви можете просто носити їх, не відчуваючи сорому!

4. В тренді
Ми не можемо уникнути цього. Крокси-це справжній тренд. Смаки, звичайно, можуть бути різними, тому вам може зовсім не сподобатися гумове взуття. Шик трохи відрізняється, але на даний момент все взуття в моді. Якщо ви любите йти в ногу з модними тенденціями або давно мріяли про таку зручну пару, зараз саме час купити взуття.