Ви готові до перерви, але у вас немає багато грошей, щоб витратити? У нас є рішення! Таким чином, ви можете відправитися в серце Парижа всього за 35 євро!

Подорож в Париж
Незалежно від того, їдете ви в Париж на день чи на цілі вихідні, ви вже можете відвідати місто кохання та насолодитися! Може бути, у Франції це і хе-ле-мал, але в столиці ви саме такий! Їхати туди на машині не рекомендується! Скоро ви опинитеся в пробці на Паризькому кільці, і рух буде дуже хаотичним! Подорож на поїзді-найкращий варіант.

З Роттердама ви можете опинитися в центрі Парижа з Thalys за 2,5 години! Ви можете придбати квиток онлайн всього за 35 євро! Як?!

Поради для дешевого подорожі
Чим раніше ви замовите, тим дешевше Вам обійдеться. Це часто буває з Талісом. Якщо ви хочете відправитися на спонтанні вихідні в п’ятницю вдень, ціни неминуче будуть набагато вищими. Ми дамо вам кілька порад про те, як зберегти ціну якомога нижче!

1. Якщо ви бронюєте якомога раніше, у вас є найкращі шанси на низькі ціни, і ви впевнені, що для вас і ваших подруг ще залишилося місце! Поїздки часто швидко заповнюються.

2. Плануйте свою поїздку поза години пік, особливо це вигідно вечорами. Під час бронювання переконайтеся, що ви вибрали Найдешевший час.

3. Купуйте квитки онлайн, щоб уникнути витрат на бронювання та мати чіткий прайс-лист.

4. Якщо у вас є підписка на NS, використовуйте її! Ви можете скористатися цим з великою вигодою і отримувати знижки.

5. Говорячи про знижки, завжди уважно стежте за пропозиціями NS. Це може просто заощадити десятки доларів.

6. Ви хочете провести цілі вихідні далеко від дому, а не лише один день? Плануйте свою поїздку з суботи по понеділок. Це набагато дешевше, ніж поїздка на поїзді в п’ятницю та неділю.