Ваш перукар вважає за краще бути вашим другом, він чи вона є тим, хто відповідає за те, як ви проходите повз. Вона завжди грає в гарну погоду, але ваш перукар теж трохи роздратований. Можливо, ви її теж дратуєте… є деякі речі, які вам краще не говорити і не робити в перукарні.

1. Гравці, які роблять ставки
Ніколи не кажіть своєму перукареві, як робити свою роботу, вона це знає. Вона скорочує близько п’ятнадцяти людей на день і дійсно більше не потребує ваших порад. Якщо вона не запитає, вам краще тримати свої мудрі уроки при собі.

2. Клієнти, які постійно розмовляють по телефону
Один телефонний дзвінок може статися, але весь час прикутий до телефону просто дратує. Перукар не може так добре виконувати свою роботу, тому для вашого блага залиште цей телефон зліва.

3. “Просто скоротити кількість точок трохи дешевше, чи не так?”
Незалежно від того, відрізаєте ви п’ятнадцять сантиметрів або лише кінчики: ваш перукар буде працювати над ними протягом того ж періоду часу. Оскільки кожен пучок доводиться зрізати, це не економить час і, отже, гроші…

4. Нереальні зображення з Pinterest від We Heart It
Шафи-купе на Pinterest дійсно красиві, але завжди перевіряйте, чи можливо це. Наприклад, азіатські волосся набагато жорсткіше і густіше, ніж європейські, саме тому лінії боба красиво виглядають на азіатських волоссі. Коли ви приходите з фотографією з Pinterest, яка зовсім не відповідає вашому “типу волосся”, ваш перукар відчуває сильний внутрішній стрес.

5. Нездійсненні очікування
За один перехід від каштанового волосся до Білої блондинки? Забудь це. Деякі фарбування вимагають декількох процедур для досягнення бажаного результату. Люди, які йдуть незадоволеними через те, що вони не попелясті блондинки, протягом однієї процедури можуть значно змінити настрій перукаря.

6. “Ти завжди можеш бути перукарем”.
Більшість дівчат вибирають професію перукаря, тому що їм це подобається, а не тому, що їм набридло заповнювати графи. Це зауваження часто потрапляє не в те горло перукарям (і це правильно).

7. Клієнти, які запитують, які дешеві продукти краще
“Я часто використовую цей лак для волосся за 2 євро, тільки моє волосся ніколи не залишається. Той, який ви продаєте, працює добре, але я думаю, що це занадто дорого. Який з них ще дуже хороший?”Це зауваження зрозуміло, але цим ви ставите перукаря в глухий кут. Якщо вона рекомендує дешеві продукти, вона краде власний гаманець.