Ми знову не можемо чекати Різдва! Ми вже зайняті зворотним відліком. Але до цього часу нам доведеться почекати. І що ми будемо робити тим часом? Відправляйтеся на Різдвяний ярмарок! Це найбільший Різдвяний ярмарок у Нідерландах у 2022 році.

Різдвяний ярмарок у Гарлемі
На жаль, цей Різдвяний ринок часто трохи недооцінюється. Ось чому ми закликаємо вас цього року відвідати столицю Північної Голландії на Різдво. Різдвяний ярмарок не тільки один з найбільших в Нідерландах в 2022 році, але і з точки зору атмосфери тут завжди затишно. у 2017 році цей Різдвяний ярмарок був визнаний найкращим у Нідерландах.

Стара марка
Гарлем також є одним із найстаріших міст Нідерландів. Тож не так дивно, що різдвяний ярмарок у Гарлемі все ще є “старим зразком”. Наприклад, на цьому різдвяному ярмарку немає ні ярмаркових атракціонів, ні ковзанок, зате є величезний ринок з нереальною пропозицією всіляких красивих різдвяних речей.

Старомодна насолода
На різдвяному ярмарку в Гарлемі завжди старомодно. Різдвяні хіти лунають по всьому центру, а в грейвенхолі ратуші також проходить концерт хору. Для дітей тут теж є чим зайнятися. Вони можуть розфарбувати себе, приступити до роботи в капелюхах Санта-Клауса або з Санта-Клаусом на картинці. Крім того, більше 300 різдвяних кіосків розташовані на Круисстраат, Крохт, Нью-Грюнмаркт, Зейлстраат, Гроте Маркт, Конингстраат, Баттермаркт, Гирстраат і Провеньерсплейн.