Ти-це ти, і це нормально, давайте поставимо це на перше місце. Отже, вам не потрібно підлаштовуватися, прочитавши пункти нижче, під побажання деяких чоловіків. Але щоб бути впевненим, ми перерахували для Вас наступні моменти; це найбільші відхилення на думку чоловіків.

1. Відсутність почуття гумору
Гумор, звичайно, варіюється від людини до людини, але це важливий фактор, коли справа доходить до взаєморозуміння між вами. 94 відсотки чоловіків описують свого ідеального партнера як смішного, і якщо ви не можете сміятися один з одним, це може коштувати вам голови.

2. Зніяковілість
Звичайно, ви не можете раптом стати екстравертом як інтроверт, але чоловіки, здається, вважають товариську особистість трохи цікавішою. Ваш стиль спілкування повинен відповідати. Звичайно, не має значення, чи почнете ви розмову з усіма в кімнаті, але часто це здається не дуже привабливим, якщо ви стоїте наодинці в кутку.

3. Відсутність амбіцій
Цілься вище! Чоловіки, як правило, вважають це мега привабливим, коли жінки мають амбіції та цілі на майбутнє. Незалежно від того, чи хочете ви розпочати власний бізнес чи здійснити велику подорож, це не має значення. Коли хтось не знає, чим він чи вона хоче займатися в житті, це може здатися недбалим, і це не зовсім позитивно.